کتابخانه عمومی بقیه الله آبگرم

کتابخانه عمومی بقیه الله واقع در شهر توریستی آبگرم از استان قزوین می باشد

کتابخانه عمومی بقیه الله آبگرم

کتابخانه عمومی بقیه الله واقع در شهر توریستی آبگرم از استان قزوین می باشد

کتابخانه عمومی بقیه الله آبگرم

۵ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

  • افروز جعفربگلو

زمان محدودی برای شرکت در مسابقه رضوی به صورت اینترنتی باقی مانده است در این روزهای باقی مانده می توانید به آدرس اینترنتی www.iranpl.ir سربزنید و در مسابقه کتابخوانی شرکت کنید.

مهلت شرکت در مسابقه تا تاریخ 20تیرماه 96

  • افروز جعفربگلو

نکاتی در مورد کارت ورود به جلسه

1.  محل توزیع، تاریخ و نحوه توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان کنکور سراسری از طریق ویژه نامه پیک سنجش و سایت اطلاع رسانی سنجش منتشر می‌شود.

 

2.  برای دریافت کارت ورود به جلسه حتماً به موقع اقدام کنید.

 

3.  مشخصات ثبت شده روی کارت را با اطلاعات داوطلبی به طور دقیق کنترل کنید، در صورت عدم تطابق، آن را با سازمان سنجش درمیان بگذارید. اگر در این مورد اختلاف یا اشکالی مشاهده کردید ابداً مضطرب نشوید. این مسأله به سادگی قابل اصلاح است و مکانیسم اصلاح آن نیز از سوی مسئولان محترم سازمان سنجش تدارک دیده شده است.

 

4.  شماره داوطلبی خود را قبل از شرکت در آزمون یادداشت کرده یا از آن یک کپی تهیه کنید و آن را نزد خود نگه دارید( بهتر است لای  شناسنامه تان بگذارید) زیرا از روی همین شماره محل حوزه امتحانی را پیدا خواهید کردو به هنگام اعلام نتایج، به آن نیاز خواهید داشت.

 

5.  زمان برگزاری آزمون گروه های آزمایشی مختلف فرق می‌کند. از روی کارت، زمان آزمون گروه خودتان را کنترل کنید.

 نکاتی در مورد روز قبل از کنکور

روز قبل از کنکور محل حوزه ی برگزاری خود را به طور دقیق شناسایی کنید و نحوه رسیدن به محل را با توجه به شلوغی مسیر مشخص و تعیین نمایید( روز کنکور ترافیک ویژه خود را دارد که برای داوطلبان انسانی و تجربی و زبان که کنکورهای آن ها روز پنج شنبه یا شنبه برگزار می‌شود مهم تر است. برای داوطلبان ریاضی و هنر که روز جمعه امتحان می‌دهند، اگر چه احتمال ترافیک کم تر است، ولی احتمال دیرتر پیدا کردن تاکسی و غیره در روز تعطیل را باید در نظر گرفت.)

در ضمن به این مسأله توجه کنید که ممکن است حوزه شما هم نام با محلی دیگر باشد لذا به آدرس محل حوزه کاملاً دقت کنید.

در روز قبل از کنکور، درس خواندن به منظور یادگیری تعطیل است!

  • افروز جعفربگلو

  • افروز جعفربگلو

  • افروز جعفربگلو